Słowacja

Słowacja

Obserwuj klub

1 3 4 5 »

Terminarz rozgrywek

Liga Narodów

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do finałów Ligi Narodów
Spadek do Dywizji B
1 Polska Live 4 7 2 1 1 5-2
2 Włochy Live 4 6 1 3 0 3-2
3 Holandia Live 4 5 1 2 1 2-2
4 Bośnia i Hercegowina Live 4 2 0 2 2 2-6
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do finałów Ligi Narodów
Spadek do Dywizji B
1 Belgia Live 4 9 3 0 1 10-4
2 Dania Live 4 7 2 1 1 4-2
3 Anglia Live 4 7 2 1 1 3-2
4 Islandia Live 4 0 0 0 4 2-11
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do finałów Ligi Narodów
Spadek do Dywizji B
1 Portugalia Live 4 10 3 1 0 9-1
2 Francja Live 4 10 3 1 0 7-3
3 Chorwacja Live 4 3 1 0 3 6-11
4 Szwecja Live 4 0 0 0 4 1-8
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do finałów Ligi Narodów
Spadek do Dywizji B
1 Hiszpania Live 4 7 2 1 1 6-2
2 Niemcy Live 4 6 1 3 0 7-6
3 Ukraina Live 4 6 2 0 2 4-7
4 Szwajcaria Live 4 2 0 2 2 5-7
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do Dywizji A
Spadek do Dywizji C
1 Norwegia Live 4 9 3 0 1 11-3
2 Austria Live 4 9 3 0 1 6-4
3 Rumunia Live 4 4 1 1 2 4-8
4 Irlandia Północna Live 4 1 0 1 3 2-8
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do Dywizji A
Spadek do Dywizji C
1 Szkocja Live 4 10 3 1 0 5-2
2 Czechy Live 4 6 2 0 2 6-5
3 Izrael Live 4 5 1 2 1 6-6
4 Słowacja Live 4 1 0 1 3 4-8
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do Dywizji A
Spadek do Dywizji C
1 Rosja Live 4 8 2 2 0 7-4
2 Węgry Live 4 7 2 1 1 4-3
3 Turcja Live 4 3 0 3 1 3-4
4 Serbia Live 4 2 0 2 2 3-6
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do Dywizji A
Spadek do Dywizji C
1 Walia Live 4 10 3 1 0 3-0
2 Finlandia Live 4 9 3 0 1 4-1
3 Irlandia Live 4 2 0 2 2 1-3
4 Bułgaria Live 4 1 0 1 3 1-5
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do Dywizji B
Baraże o utrzymanie
1 Czarnogóra Live 4 9 3 0 1 6-2
2 Luksemburg Live 4 9 3 0 1 6-3
3 Azerbejdżan Live 4 4 1 1 2 2-4
4 Cypr Live 4 1 0 1 3 0-5
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do Dywizji B
Baraże o utrzymanie
1 Macedonia Północna Live 4 6 1 3 0 7-6
2 Gruzja Live 4 6 1 3 0 5-4
3 Armenia Live 4 5 1 2 1 6-5
4 Estonia Live 4 2 0 2 2 4-7
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do Dywizji B
Baraże o utrzymanie
1 Słowenia Live 4 10 3 1 0 6-0
2 Grecja Live 4 8 2 2 0 4-1
3 Kosowo Live 4 2 0 2 2 2-4
4 Mołdawia Live 4 1 0 1 3 1-8
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do Dywizji B
Baraże o utrzymanie
1 Białoruś Live 4 7 2 1 1 6-5
2 Albania Live 4 5 1 2 1 2-1
3 Litwa Live 4 5 1 2 1 3-4
4 Kazachstan Live 4 4 1 1 2 3-4
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do Dywizji C
1 Wyspy Owcze Live 4 10 3 1 0 7-3
2 Malta Live 4 5 1 2 1 4-4
3 Łotwa Live 4 3 0 3 1 2-3
4 Andora Live 4 2 0 2 2 0-3
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do Dywizji C
1 Gibraltar Live 2 6 2 0 0 2-0
2 Liechtenstein Live 3 4 1 1 1 2-1
3 San Marino Live 3 1 0 1 2 0-3