4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Poprzednie
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
MIKAEL ISHAK 5...

Lech Poznań po siedmiu latach wygrywa u siebie z Zagłębiem Lubin (2:1) i podsumowuje mistrzowski sezon. Oceny piłkarzy

NAPSTNIK I ZMIENNICY

MIKAEL ISHAK 5
Szukał gola, ale do przerwy go nie znalazł. Miał kilka sytuacji, ale piłka mu nie leżała. W drugiej połowie chyba się dowiedział, że Ivi Lopez strzelił dwa gole, bo był niewidoczny i nie dochodził do sytuacji bramkowych. Sezon kończy z 18 golami na koncie.

Grali także:
FILIP BEDNAREK 5 (grał od 57. minuty)
Już po drugim strzale na jego bramkę padł gol. Później był już bezrobotny.

KRISTOFFER VELDE 5 (grał od 57. minuty)
Nie pokazał nic szczególnego. Brakowało mu koncentracji. To był pierwszej jego występ w życiu przy takiej publiczności.

MICHAŁ SKÓRAŚ 6 (grał od 57. minuty)
Brał na siebie grę. Szukał okazji na gola. Dał dobrą zmianę, widać, że odebrana przed meczem nagroda młodzieżowca miesiąca go zmotywowała.

MATEUSZ SKRZYPCZAK 6 (grał od 71. minuty)
Zagrał w Lechu po raz ostatni przed transferem do Jagiellonii. Nie popełnił większych błędów, a pod koniec meczu zaliczył ważny odbiór.