Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
MICKEY VAN DER HART 5...

Lech Poznań rozczarowuje na koniec sezonu i tylko remisuje z Górnikiem 1:1. Oceniamy piłkarzy Kolejorza

BRAMKARZ I OBROŃCY

MICKEY VAN DER HART 5
W pierwszej połowie źle ocenił sytuacje na przedpolu, ale miał szczęście Holender. To było zagranie rodem z jego pierwszego sezonu przy Bułgarskiej. W drugiej połowie Górnik więcej strzelał i ostatecznie trafił. Pod koniec meczu uratował Lecha przed porażką.

LUBOMIR SATKA 5
Skuteczny w defensywie, a także pomógł przy strzelonym golu. Jest to alternatywa na prawą obronę, ale więcej Kolejorz z niego będzie miał na środku obrony.

BARTOSZ SALAMON 4
Dobrze rozumie się w parze z Thomasem Rogne i nie dotyczy się tylko to defensywy. Polował na swojego gola, ale trafił w słupek z dobitki po strzale Ramireza. W końcówce meczu miał sporo problemów, bo łatwo dał się ogrywać.

THOMAS ROGNE 5 (grał do 92. minuty)
Wygrał pojedynki główkowe. Radził sobie z Jimenezem, co nie jest prostą sprawą. Poprawny występ kapitana Lecha.

TYMOTEUSZ PUCHACZ 5
Tymek coraz lepiej wygląda w defensywie. Stara się grać bardziej odpowiedzialnie. Popisał się kilkoma niezłymi i celnymi dośrodkowaniami w pełnym biegu. Przy kontuzji Arkadiusza Recy jest szansa, że znajdzie się w kadrze na Euro. Ten występ mu w tym pomógł.

Zobacz oceny piłkarzy Lecha Poznań za mecz z Górnikiem Zabrze ---->

Żona Krzysztofa Skiby kusi potężnym biustem w basenie!

Moc drogocennych olejów

Polecamy

Borussia zapewniła sobie bilet do Ligi Mistrzów! Niemcy i Włosi z 5 a nawet 6 klubami

Pogoń - Wisła LIVE! Kto zdobędzie Puchar Polski?

Borussia z zaliczką przed rewanżem. Bayern z remisem przeciwko Realowi (podsumowanie)