Lech Poznań wygrał sparing z Eskisehirspor

mgs
Kasper Hamalainen strzelił gola w wygranym sparingu z Eskisehirspor
Kasper Hamalainen strzelił gola w wygranym sparingu z Eskisehirspor Grzegorz Dembiński
Piłkarze Lecha Poznań rozegrał we wtorek drugi mecz sparingowy podczas zgrupowania w Turcji. Podopieczni Macieja Skorży tym razem wygrali z Eskisehirspor 1:0.

W sobotę Lech Poznań przegrał pierwszy sparing z Ordabasy Szymkent 1:2 podczas zgrupowania w tureckim Belek. Kilka dni później drużyna Macieja Skorża odwróciła jednak złą passę i w kolejnym meczu kontrolnym pokonała Eskisehirspor 1:0. W 29. minucie gola na wagę zwycięstwa "Kolejorza" zdobył Kasper Hamalainen.

Lech Poznań - Eskisehirspor 1:0

Bramki: 29' Hamalainen

Lech Poznań: Jasmin Burić (46' Maciej Gostomski) - Tomasz Kędziora (70' Jakub Zagórski), Marcin Kamiński (61 Jan Bednarek), Paulus Arajuuri, Luis Henríquez (46' Barry Douglas) - Gergő Lovrencsics (61' Muhamed Keïta), Łukasz Trałka (70' Szymon Drewniak), Darko Jevtić (61' Zaur Sadajew), Kasper Hämäläinen (45' Jakub Serafin), Dávid Holman (46' Vojo Ubiparip) - Dawid Kownacki (85' Niklas Zulciak).

Eskişehirspor: (1. połowa) Sinan Ören - Jerry Akaminko, Berkay Dabanlı, Semih Güler, Kaan Kanak - Ibrahim Sissoko, Birol Parlak, Hürriyet Gücer, Hasan Hüseyin Acar, Serdar Özkan - Rogelio Funes Mori.

(2. połowa) Ali Şaşal Vural - Serdar Bingöl, Berkay Dabanlı, Birol Parlak, Ergün Teber - Goran Čaušić, Raheem Lawal, Mehmet Yıldırım, Eyüp Koçoğlu, Andaç Güleryüz - Emre Güral.