Legia 1:1 Hoffenheim - remis z silnym rywalem na koniec zgrupowania

Atanazy Wojdak
Legia Warszawa zremisowała 1:1 z TSG 1899 Hoffenheim w meczu sparingowym. Bramkę dla Legii zdobył już na początku spotkania testowany Tamir Kahlon.

Legia Warszawa 1:1 TSG 1899 Hoffenheim - czytaj zapis relacji LIVE!

Gol dla Legii padł już w 4. minucie spotkania. Izraelczyk wykorzystał podanie Macieja Rybusa i pokonał Toma Starke. Niestety, w 30. minucie Sven Schipplock pokonał Wojciecha Skabę i mieliśmy remis.

W drugiej połowie Marco Pezzaiuoli wymienił całą drużynę. Na boisku pojawił się choćby znany z gry w Liverpoolu Ryan Babel, który wyróżniał się na boisku. Bramki jednak już nie padły i do końca utrzymał się wynik remisowy. Biorąc pod uwagę klasę rywala, to dobry akcent na zakończenie obozu w Austrii.

Bramki: Tamir Kahlon 4' - Sven Schipplock 30'

Legia Warszawa: Wojciech Skaba - Jakub Rzeźniczak, Ivica Vrdoljak (46, Marcin Komorowski), Michał Żewłakow, Jakub Wawrzyniak - Tamir Kahlon (76 Michał Żyro), Janusz Gol (76 Artur Jędrzejczyk), Ariel Borysiuk, Matar Guèye (46 Miroslav Radović), 31. Maciej Rybus (87 Rafał Wolski) - Michał Żyro (46 Manú).

TSG 1899 Hoffenheim: (I połowa) Tom Starke - Andreas Beck, Jannik Vestergaard, Josip Šimunić, Jukka Raitala - Peniel Mlapa, Tobias Weis, Sejad Salihović, Denis Thomalla, Franco Zuculini - Sven Schipplock. (II połowa) Daniel Lück - Andreas Ibertsberger, Isaac Vorsah, Florian Ruck, Marvin Compper - Prince Tagoe, Sebastian Rudy, Dominik Kaiser, Robert Firmino, Ryan Babel - Vedad Ibišević.

Źródło: Legia Warszawa