Legia - Lechia LIVE! Jak wypadnie debiut Ulatowskiego?

Bartłomiej Szura
W ubiegłym sezonie Legia przegrała u siebie z Lechią aż 0-3
W ubiegłym sezonie Legia przegrała u siebie z Lechią aż 0-3 Sylwester Wojtas (Ekstraklasa.net)
W sobotę o godzinie 18 w spotkaniu z Legią w Warszawie jako szkoleniowiec Lechii Gdańsk zadebiutuje Rafał Ulatowski. Czy w starciu z będąca w dobrej formie Legią byłemu trenerowi m.in. Cracovii ten debiut się uda?

Legia - Lechia LIVE! - Relacja na żywo w Ekstraklasa.net od 18!

Do Warszawy piłkarze Lechii pod wodzą trenera Ulatowskiego wyjechali w piątek z samego rana. Po drodze z Gdańska zawodnicy mieli zaplanowany rozruch oraz obiad. Dla Rafała Ulatowskiego będzie to debiut w oficjalnym meczu. Kibice z pewnością zastanawiają się jak udało się szkoleniowcowi zmienić oblicze zespołu w ciągu dwutygodniowej przerwy, związanej z meczami reprezentacji.

Debiutu oraz przemiany nie ułatwią na pewno miejscowi. Przeciwko zespołowi z Pomorza prawdopodobnie nie wystąpią kontuzjowani Tomasz Kiełbowicz i Manu oraz przechodzący rehabilitację Michal Hubnik i Michał Efir, powinni być już gotowi Maciej Rybus oraz Marcin Komorowski, którzy rozegrali 90 minut w spotkaniu reprezentacji.

Lechia to zespół, który spośród drużyn T- Mobile Ekstraklasy stracił w bieżącym sezonie najmniej goli. Duża w tym zasługa młodego Wojciecha Pawłowskiego, który przebojem wdarł się do pierwszej jedenastki „Biało-Zielonych”.

Gospodarze jednak także mają dobrego bramkarza - Dusan Kuciak na krajowych boiskach jest już niepokonany ponad miesiąc i z pewnością zarówno on jak i obrońcy zrobią wszystko, aby taki stan rzeczy trwał dłużej.

W spotkaniu z Lechią piłkarze z Warszawy zagrają o 8 zwycięstwo ligowe w tym sezonie oraz o zepsucie debitu Rafała Ulatowskiego na ławce trenerskiej Lechii.

Spotkanie poprowadzi arbiter z Krakowa, Pan Tomasz Musiał.