Ludovic Obraniak w szpitalu! Tureckie media: Polak mógł doznać zawału serca (WIDEO)

Jakub Seweryn, Press Focus/x-news
Fatalne wieści docierają do nas z Turcji. Według wstępnych doniesień tamtejszych mediów, były reprezentant Polski Ludovic Obraniak mógł doznać w 30. minucie meczu swojego Caykur Rizespor z Fenerbahce Stambuł zawału serca i został natychmiast przewieziony do szpitala. Późniejsze relacje nie są już jednak tak dramatyczne.

Mecz na własnym stadionie z Fenerbahce Stambuł był dla drużyny Caykur Rizespor prawdziwym koszmarem. Gospodarze już po ośmiu minutach gry przegrywali ze zdecydowanie bardziej renomowanym rywalem 0:2, a ulegli mu ostatecznie aż 1:5, a w dodatku jeszcze w połowie stracili Ludovica Obraniaka. Po pół godzinie gry polski pomocnik źle się poczuł i został natychmiast zdjęty z boiska, a następnie przewieziony do szpitala.

Wg wstępnych relacji tureckich mediów, Obraniak doznał na boisku zawału serca i został przewieziony do jednego z miejscowych szpitali. Klub Polaka nie wydał jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Późniejsze doniesienia tureckich mediów są już jednak mniej dramatyczne. Mowa jest, że skutkiem osłabienia były powikłania po grypie, a nie zawał serca.