Łukasz Gorszkow: Widać było przepaść między zawodnikami Puszczy i Lechii

mgs
Łukasz Gorszkow, Puszcza Niepołomice
Łukasz Gorszkow, Puszcza Niepołomice ANDRZEJ WIŚNIEWSKI/POLSKA PRESS
- Lechia bardzo poważnie potraktowała to spotkanie, wystawiając mocny skład. Na boisku zobaczyliśmy klasowych piłkarzy, a także reprezentantów kraju, więc nie było mowy o lekceważeniu rywala. Po przerwie widać było przepaść między zawodnikami w wielu aspektach piłkarskiego fachu - powiedział po meczu Pucharu Polski z Lechią Łukasz Gorszkow, trener Puszczy.

Łukasz Gorszkow (trener Puszczy Niepołomice): Lechia bardzo poważnie potraktowała to spotkanie, wystawiając mocny skład. Na boisku zobaczyliśmy klasowych piłkarzy, a także reprezentantów kraju, więc nie było mowy o lekceważeniu rywala. W pierwszej połowie mieliśmy swoje sytuacje i byliśmy bliscy wyrównania, lecz gol na 1:3 przed przerwą już definitywnie podciął nam skrzydła. Po przerwie widać było przepaść między zawodnikami w wielu aspektach piłkarskiego fachu.

Do momentu straty trzeciej bramki sprawialiśmy dość pozytywne wrażenie. Przeprowadziliśmy kilka składnych akcji, ale później musiały ujawnić się braki w przygotowaniu fizycznym, technicznym czy taktycznym.

źródło: Lechia Gsańsk