Manchester City rozbił Milan w meczu towarzyskim (WIDEO, ZDJĘCIA)

mgs
Filippo Inzaghi, nowy trener Milanu oblał kolejny test. Po porażce z Olympiakosem Rossoneri przegrali z Manchesterem City aż 1:5.

AC Milan przed nadchodzącym sezonem ma się czym martwić. Pod wodzą nowego trenera, Filippo Inzaghieho Rossoneri przegrali kolejny mecz z europejskim rywalem, tym razem w meczu towarzyskiego turnieju Guinness International Champions Cup na stadionie Heinz Field Rossoneri przegrali z mistrzem Anglii, Manchesterem City aż 1:5.

"Obywatele" nie dali najmniejszych szans włoskim rywalom, a ich pogrom rozpoczęli już w 12. minucie spotkania, kiedy na listę strzelców wpisał się Jovetić. Z każdą kolejną minutą przewaga graczy Manuela Pellegriniego wzrastała, a kolejne gole strzelali Sinclair, Navas i Iheanacho. Jedyne, na co było stać Milan to trafienie honorowe, którego autorem był Sulley Muntari.

AC Milan - Manchester City 1:5

Bramki: 12', 58' Jovetic (MC), 14' Sinclair (MC), 23' Navas (MC), 26' Ihenacho (MC), 42' Muntari

Milan: Agazzi; De Sciglio (68' Albertazzi), Alex (45' Bonera), Rami (68' Mexes), Constant (45' Abate); Poli (45' Essien), Cristante, Muntari (68' Saponara); Honda (85' Pinato), Niang (85' Mastour), El Shaarawy (45' Balotelli).

Manchester City: Caballero; Clichy, Nastasic, Boyata (77' Rekik), Kolarov (69' Richards); Sinclair, Fernando (62' Garcia), Zuculini (77' Rodwell), Navas (77' Lawlor); Jovetic (69' Guidetti), Ihenacho (62' Huws).