Mazowiecka czwarta liga. Wygrana Radomiaka II Radom z Mszczonowianką Mszczonów

W meczu mazowieckiej czwartej ligi, Radomiaka II Radom pokonał 3:1 Mszczonowiankę Mszczonów. Radomiak II utrzymał pozycję lidera tabeli. Mecz rozegrano w Pionkach.

Szóste zwycięstwo w ósmym meczu tego sezonu w IV lidze zanotował drugi zespół Radomiaka, pokonując Mszczonowiankę Mszczonów 3:1. Kluczowe dla losów spotkania były dwie minuty, w trakcie których zieloni zdobyli dwie bramki.

Od początku nie było to łatwe spotkanie dla naszego zespołu. W pierwszej połowie goście skutecznie bronili się przed atakami Radomiaka, a w drugiej odsłonie spotkania stworzyli kilka dogodnych okazji bramkowych. Raz udało się Mszczonowiance pokonać Wiktora Pajączka, a drugi raz od straty bramki nasz zespół uratowała poprzeczka. Nie mniej jednak to zieloni byli w tym meczu stroną przeważającą i zasłużyli na komplet punktów.

Za tydzień, 5 października o godzinie 16:30 podopieczni trenera Macieja Kokoszy zagrają na wyjeździe z beniaminkiem, KS Warka.

Radomiak II Radom - Mszczonowianka Mszczonów 3:1 (0:0)
Bramki: Pietrzyk 54, Chukwumeke (s) 55, Winsztal 88 - Cudny 78