Mecz Crystal Palace - Arsenal Londyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

JCZ
Crystal Palace – Arsenal LIVE! Derby stolicy na dokończenie kolejki
Crystal Palace – Arsenal LIVE! Derby stolicy na dokończenie kolejki AFP/East News
Mecz Crystal Palace – Arsenal Londyn ONLINE. W spotkaniu zamykającym 20. kolejkę ligi angielskiej szesnasty zespół zagra z czwartym. Początek o 21:00, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Crystal Palace – Arsenal Londyn ONLINE

"Kanonierzy" mają w nogach szalony mecz z Liverpoolem. Potrafili w nim stracić dwa gole, by następnie strzelić trzy i przez moment prowadzić. W 71 minucie Roberto Firmino ustalił jednak wynik na 3:3. - Pierwszą połowę zagraliśmy koszmarnie i jeszcze przed przerwą mogliśmy zostać mocniej skarceni. Muszę pochwalić zawodników za to, że nawet przy wyniku 0:2 nie wykazywali żadnych oznak słabości i podtrzymywali ducha walki. Wróciliśmy do gry, choć nie byłem zadowolony z faktu, iż nie utrzymaliśmy prowadzenia. To był fantastyczny mecz, oba zespoły pokazały jakość w grze ofensywnej – komentował na gorąco trener Arsene Wenger.

Arsenal zadowoli dzisiaj rutynowe zwycięstwo – takie, jakie wczoraj odniósł niekwestionowany lider, Manchester City, wydłużając swoją "zieloną" passę do osiemnastu wygranych. Arsenal oczywiście nie ma już żadnych szans na tytuł, skoro traci do niego 24 punkty, ale przynajmniej o podium może zawalczyć. Bukmacherzy stawiają go w roli faworyta czwartkowego spotkania.

Przewidywane składy:

Crystal Palace: Speroni - Kelly, Dann, Tomkins, Schlupp - Townsend, Cabaye, Milivojevic, Loftus-Cheek - Benteke, Zaha.

Arsenal Londyn: Cech - Bellerin, Mustafi, Koscielny, Maitland-Niles (Kolasinac?) - Wilshere, Xhaka, Iwobi, Oezil, Sanchez - Lacazette.

Nie zagrają:

Crystal Palace: Sakho, Wickham, Delaney, Ward
Arsenal Londyn: Ramsey, Giroud, Monreal, Cazorla

Forma w ostatnich meczach:

Crystal Palace:
Swansea City – Crystal 1:1 (liga angielska, 23.12.2017)
Leicester City – Crystal 0:3 (liga angielska, 16.12.2017)
Crystal – Watford 2:0 (liga angielska, 12.12.2017)

Arsenal Londyn:
Arsenal – Liverpool 3:3 (liga angielska, 22.12.2017)
Arsenal – West Ham 1:0 (Puchar Ligi Angielskiej, 19.12.2017)
Arsenal – Newcastle United 1:0 (liga angielska, 16.12.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Crystal Palace – Arsenal 3:0 (liga angielska, 10.04.2017)
Arsenal – Crystal Palace 2:0 (liga angielska, 01.01.2017)
Arsenal – Crystal Palace 1:1 (liga angielska, 17.04.2016)

Mecz Crystal Palace – Arsenal Londyn TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny na stronie ncplusgo.pl. Komentują Przemysław Pełka i Michał Gutka. Relacja LIVE od 21:00 w GOL24.pl