Mecz Napoli - Atalanta ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

JCZ
Napoli – Atalanta LIVE! Milik dostanie więcej minut?
Napoli – Atalanta LIVE! Milik dostanie więcej minut? East News
Mecz Napoli – Atalanta ONLINE. W meczu 26. kolejki ligi włoskiej trzecie w tabeli Napoli podejmie piątą Atalantę. Piotr Zieliński jest przewidziany do pierwszego składu. Po przerwie na boisku pojawi się zapewne też Arkadiusz Milik. Czy dostanie więcej minut niż z Realem Madryt w Lidze Mistrzów i Chievo w Serie A? Początek o godzinie 18:00. Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Napoli – Atalanta ONLINE

Milik już od paru tygodni trenuje z pełnym obciążeniem, ale trener Maurizio Sarri przywraca go do drużyny bez pośpiechu. Chociaż wziął na ławkę z Bologną i Genoną, to okazję do gry dał dopiero z Realem i to przez ledwie dziesięć minut. Niewiele więcej, bo dwadzieścia Polak otrzymał przeciwko Chievo.

Trzeba przyznać, że Milik jest w trudnym położeniu. Z jednej strony wciąż brakuje mu rytmu meczowego, a z drugiej nie ma za bardzo jak go złapać, ponieważ konkurenci o miejsce w składzie radzą sobie nadzwyczaj dobrze. Tylko w Serie A Dries Mertens, czyli piłkarz ustawiany na środku ataku, zdobył szesnaście bramek (zaliczył też cztery asysty). Belga nie sposób posadzić teraz na ławce, skoro bronią go takie statystyki.

Jest jednak szansa, że Milik dzisiaj uzbiera nieco więcej minut niż ostatnio. Gol bardzo by podbudował. Atalanta to wymagający przeciwnik. Obok Juventusu, Romy i Interu straciła w lidze najmniej bramek. Zeszły sezon zakończyła na trzynastu miejscu. W obecnym liczy się w walce o Ligę Europy.

Nie zagrają:

Napoli: Allan, Tonelli
Atalanta: Melegoni

Przypuszczalne składy:

Napoli: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam – Zieliński, Diawara, Hamsik – Callejon, Mertens, Insigne.
Atalanta: Berisha – Caldara, Masiello, Tolloi – Conti, Freuler, Kessie, Kurtić, Gomez, Spinazzola – Petagna.

Forma w ostatnich meczach:

Napoli:
Napoli – Genoa 2:0 (liga włoska, 10.02.2017)
Real Madryt – Napoli 3:1 (Liga Mistrzów, 15.02.2017)
Chievo Werona – Napoli 1:3 (liga włoska, 19.02.2017)

Atalanta:
Atalanta – Cagliari 2:0 (liga włoska, 05.02.2017)
Palermo – Atalanta 1:3 (liga włoska, 12.02.2017)
Atalanta – Crotone 1:0 (liga włoska, 18.02.2017)

Ostatnie bezpośrednie spotkania:

Atalanta – Napoli 1:3 (liga włoska, 20.12.2015)
Napoli – Atalanta 2:1 (liga włoska, 02.05.2016)
Atalanta – Napoli 1:0 (liga włoska, 02.10.2016)

Mecz Napoli – Atalanta TRANSMISJA TV

Transmisję z kilkuminutowym opóźnieniem przeprowadzi stacja Eleven Sport. Komentują Dominik Guziak i Filip Kapica. Relacja LIVE z Napoli – Atalanta w GOL24.pl