Mecz Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice online. Najdłuższy mecz w Ekstraklasie. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja tv na żywo

Jakub Maj
Jakub Maj
Historyczny moment
Historyczny moment Canal+Sport
Mecz Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice to spotkanie 17. kolejki Ekstraklasy, które zostanie dokończone dopiero w marcu. W grudniu na grę nie pozwalały obfite opady śniegu. Murawa nie nadawała się do gry, dlatego sędzia po 15 minutach przerwał zawody. Relacja LIVE z Gliwic od godziny 18:30 w GOL24.

Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice ONLINE. Najdłuższy mecz w tym sezonie

To z pewnością najdłuższy mecz Ekstraklasy w tym sezonie, a możliwe, że także w historii. 2 grudnia sędzia był zmuszony przerwać mecz Piast - Puszcza w 15. minucie. Śnieg padał tak intensywnie, że uniemożliwiał piłkarzom grę. Spotkanie będzie rozegrane na specjalnych zasadach. Wyznaczony arbiter wznowi grę od 14 minuty i 30 sekundy, bo wtedy właśnie przerwał spotkanie z grudnia. - Gra zostanie zaś wznowiona wrzutem przez drużynę Piasta z miejsca, gdzie piłka opuściła boisko przed odgwizdaniem przez sędziego przerwania zawodów w 17. kolejce - czytamy na stronie PKO Ekstraklasy.

Faworytem meczu jest Piast Gliwice, ale oba zespoły nie zachwycają formą w ostatnim czasie. Podopieczni trenera Vukovicia przegrali ostatni z Radomiakiem Radom i Ruchem Chorzów, czyli z ekipami raczej z dolnych rejonów tabeli. Gospodarze tego spotkania są niebezpiecznie blisko strefy spadkowej, dlatego trzy punkty mogą być niezwykle cenne.

Puszcza Niepołomice przystąpi do meczu w lepszych nastrojach. Kilka dni temu udało się zremisować z Rakowem Częstochowa 1:1. Morale zespołu mogłyby być idealne gdyby nie wcześniejsza porażka z... ŁKS-em Łódź. Pomimo tego, że "Żubry" dzielnie walczą, nadal są jednym z głównych kandydatów do spadku.

Tomasz Tułacz, trener Puszczy Niepołomice: - Będziemy do końca bardzo zdeterminowani w tym, aby utrzymać się w tej lidze. I zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby tak się stało. Czy to w tym meczu, czy w kolejnym. A liczy się to, co jest na koniec dnia, po trzydziestej czwartej kolejce. I chciałbym, żebyśmy się niczym nie zniechęcali, nie zniechęcali się rzeczami, które dotyczyły nas w ostatnim meczu. A pamiętali o tym, gdzie byliśmy rok temu, dwa lata temu.

Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice w telewizji

Transmisja z meczu Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice na kanale Canal+ Sport i Canal+ Sport 3.

Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice w internecie. Stream online, live

W internecie dostępny będzie płatny stream. Mecz Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice obejrzymy na stronie oraz w aplikacji mobilnej Canal+ Online.

mecz Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice

• wtorek, 12 marca, godzina 18:30
  • 17. kolejka Ekstraklasy
  • Stadion Miejski w Gliwicach im. Piotra Wieczorka
  • transmisja: Canal+ Sport i Canal+ Sport 3
  • stream w internecie: Canal+ Online
Wieczysta Kraków to polskie FC Hollywood. Ekipa, której trenerem jest Sławomir Peszko marzy o awansie do 2. ligi. Dzięki zimowym transferom to może się udać. Oto najmocniejszy skład Wieczystej. Roi się od byłych gwiazd Ekstraklasy.Aby sprawdzić wszystkich zawodników klikaj strzałkę w prawo!

Polskie FC Hollywood, czyli Wieczysta Kraków. Oto najmocniej...