Mecz Szwajcaria - Honduras - sprawdź wynik, zobacz skrót meczu [RELACJA]

krk
Mecz Szwajcaria - Honduras. Reprezentacja Szwajcarii po trzech golach Xherdan Shaqiriego pokonała Honduras 3:0 i awansowała do 1/8 finału MŚ 2014. Zobacz skrót meczu Szwajcaria - Honduras.

SZWAJCARIA - HONDURAS 3:0

Bramki: 6 Xherdan Shaqiri, 30 Xherdan Shaqiri, 71 Xherdan Shaqiri

MECZ SZWAJCARIA - HONDURAS [RELACJA]

Mecz na Arena Amazonia w Manaus był popisem jednego piłkarza - Xherdana Shaqiriego. Skrzydłowy reprezentacji Szwajcarii trzykrotnie trafiał do siatki bramkarza Hondurasu. Pierwszą zdobył już w 6. minucie spotkania. Shaqiri zdecydował się na strzał z dystansu i piłka wylądowała w samym okienku bramki reprezentacji Hondurasu. Ten gol śmiało może kandydować do miana najpiękniejszej bramki na Mundialu. Pochodzący z Albanii piłkarz trafiał jeszcze w 30. i 71. minucie meczu.

Szwajcaria bez problemów wygrała z Hondurasem i awansowała się do 1/8 finału. We wtorek Helweci zagrają o ćwierćfinał z Argentyną.