Piotr Janas
Piotr Janas
Mecz Wisła Płock - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
Mecz Wisła Płock - Zagłębie Lubin ONLINE. W piątek o godz. 18 Zagłębie Lubin zainauguruje 5. kolejkę PKO Ekstraklasy wyjazdowym meczem z Wisłą Płock. Czy Miedziowi wygrają trzeci mecz z rzędu? Relacja na żywo z meczu Wisła Płock - Zagłębie Lubin live w GOL24.pl.

Mecz Wisła Płock - Zagłębie Lubin ONLINE

Zagłębie Lubin w tym sezonie ma na koncie o jeden występ mniej niż większość stawki. Chodzi o odwołane spotkanie 3. kolejki z Legią w Warszawie, które zostało przełożone na wniosek mistrzów Polski na 15 grudnia. Trener Dariusz Żuraw nie oponował, ponieważ bardzo późno objął zespół z Zagłębia Miedziowego i postanowił wykorzystać ten czas na treningi, wkomponowanie nowych piłkarzy i poznanie głębi składu. Poskutkowało, bo po dłuższej przerwie lubinianie sprawili niespodziankę, ogrywając przed własną publicznością faworyzowaną Pogoń Szczecin 2:0.

- Wiedzieliśmy, że Pogoń dobrze operuje piłką, lecz potrafiliśmy się temu przeciwstawić i wykorzystać ich słabe strony. Zrealizowaliśmy większość założonych celów i przyniosło to zamierzony efekt. Przede wszystkim cieszy to, że kończymy mecz bez straty bramki - mówił po tamtym spotkaniu trener Żuraw.

Dla Zagłębia było to drugie z rzędu ligowe zwycięstwo, bo przed wymuszoną przerwą „Miedziowi” wygrali z Górnikiem Łęczna 3:1. Wygranie trzech meczów z rzędu w ostatnich latach było dla piłkarzy Zagłębia wręcz przekleństwem. Na przestrzeni ponad czterech ostatnich lat zrobili to zaledwie dwa razy, ale w Płocku mają szansę poprawić tę statystykę, tym bardziej że w ekipie „Nafciarzy” zabraknie Dominika Furmana. Jeden z liderów Wisły w poprzednim starciu z Piastem Gliwice zobaczył bezpośrednią czerwoną kartkę za brutalny faul i Komisja Ligi zawiesiła go na trzy spotkania.

Mecz Wisła Płock - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Wisła Płock - Zagłębie Lubin od godz. 17:40 w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i nSport+. Początek transmisji na żywo z meczu Wisła Płock - Zagłębie Lubin o godz. 18:00. Mecz skomentują Piotr Glamowski i Wojciech Jagoda.

A gdzie oglądać mecz Wisła Płock - Zagłębie Lubin online na żywo w internecie? Spotkanie będzie dostępne w na stronie i w aplikacji Canal+ online oraz w NC+ GO.

18:00 mecz Wisła Płock - Zagłębie Lubin na żywo
Canal+ Sport
Canal+ Sport 3
nSport+

Relacja na żywo z meczu Wisła Płock - Zagłębie Lubin live w GOL24.pl.

Ekstraklasa transfery. Nowy sezon PKO Ekstraklasy już rozpoczęty. Najwyższa klasa rozgrywkowa została rozszerzona i tym razem rywalizuje ze sobą aż 18 zespołów. Które drużyny najlepiej wykorzystały letnią przerwę na przebudowanie kadry i znalezienie wzmocnień? Sprawdź wszystkie potwierdzone transfery w PKO Ekstraklasie! Stan na 12 sierpnia 2021.

Ekstraklasa transfery. Wszystkie letnie TRANSFERY w PKO Ekst...

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani