Mroczkowski: Szkoda niewykorzystanych okazji

Daniel Kawczyński
W ostatnim sparingu przed rundą wiosenną T-Mobile Ekstraklasy, Widzew Łódź minimalnie pokonał Olimpię Grudziądz 1:0. Z przebiegu spotkania był jednak drużyną o wiele lepszą i powinien wygrać wyżej. -W pierwszej połowie, zwłaszcza przed przerwą stworzyliśmy sobie wiele dobrych sytuacji bramkowych. Wykorzystaliśmy tylko jedną, a mogliśmy więcej. Szkoda - uważa trener Radosław Mroczkowski.

Widzew wygrywa z Olimpią na koniec przygotowań

Szkoleniowiec widzewiaków sprawdził wczoraj wszystkich dostępnych zawodników: - Rezerwowi nie zawiedli. Utrzymali korzystny rezultat i spisali się bardzo dobrze - uważa.

Wygląda więc na to, że z obecnego grona nikt nie pożegna się z Widzewem. Wkrótce kontrakty mają podpisać Dino Gavrić i Denis Kramar. Obaj kontrakty mają podpisać w przyszłym tygodniu: - Tą grupą będziemy przygotowywać się do meczu ze Śląskiem. Z niej wybierzemy powołanych

Jak Widzew spędzi ostatni tydzień przygotowań?: - Mamy tydzień na przygotowania. Chcemy wykorzystać je jak najlepiej na optymalne przygotowanie do wiosny. Dokonamy jeszcze analizy rywala i przemyślimy rundę wiosenną.