O Stalowa Wola. Osiem goli w Jadachach. Sporo bramek wpadło również w Leżajsku

Puch
archiwum
Po sześć bramek swoim przeciwnikom zaaplikowali piłkarze z Leżajska i Pysznicy. Ci pierwsi z kwitkiem odesłali drużynę z Krzeszowa, drudzy dobrą grą popisali się w Jadachach.

– Mocno weszliśmy w mecz i już w pierwszej minucie strzeliliśmy bramkę, a do przerwy prowadziliśmy 4:0. W II połowie spotkanie się wyrównało i zarówno nam, jak i gospodarzom udało się strzelić po dwa gole – relacjonował prezes Olimpii Krzysztof Haliniak.

Stal II Stalowa Wola - Wisan Skopanie 1:2 (1:1) dla gości: Lis 34, 63;

LZS Jadachy – Olimpia SOLO Pysznica 2:6 (0:4) Wolanin 71, 89 – Szwedo 1,26, Bajgierowicz 14, Młynarczyk 43, Błażejowicz 46 –karny, Uberman 73;

Sparta Jeżowe - Stal Nowa Dęba 1:1 (1:0) Dziadura - Wąs;

Sokół Sokolniki - Słowianin Grębów 2:0 (1:0) Woś 19, Kolisz 76;

Retman Ulanów - San Kłyżów 3:0 (2:0) Kobylarz 26, Wołoszyn 37, Baraniuk 63;

LKS Brzyska Wola - Siarka II Tarnobrzeg 0:5 (0:4) Mróz, Sztuka, Świderski i Galara, Wawrylak;

Bukowa Jastkowice - Sokół Kamień 2:3 dla gości: Szeser, Rurak, Rychel;

Pogoń Leżajsk - Rotunda Krzeszów 6:1 (4:1) Borek dwie, Leja dwie, Drożdzal dwie - Fąfara.

Unia Nowa Sarzyna - LZS Ździary 1:0 (0:0).

Materiał oryginalny: O Stalowa Wola. Osiem goli w Jadachach. Sporo bramek wpadło również w Leżajsku - Nowiny