Ojrzyński: Mieliśmy swój plan, ale go nie realizowaliśmy (KONFERENCJA)

krk
Leszek Ojrzyński
Leszek Ojrzyński Arkadiusz Ławrywianiec / Polska Press
Ruch Chorzów pokonał na Cichej Górnika 1:0 w Wielkich Derbach Śląska. Zabrzanie wciąż zajmują ostatnie miejsce i nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa. Oto, co po spotkaniu powiedział Leszek Ojrzyński, szkoleniowiec Górnika.

Leszek Ojrzyński (Górnik Zabrze):

Dużo nie będę mówił, choć gdyby wziąć pod uwagę tylko drugą połowę spotkania, to moglibyśmy wyciągnąć coś dobrego. Mieliśmy sytuacje i powinniśmy je zamienić nie na bramkę, a na bramki. Ruch kontrolował. Generalnie po przerwie mecz zrobił się otwarty i mógł się podobać kibicom. Nie udało nam się jednak odrobić strat. W pierwszej połowie słabo zagraliśmy przy stałym fragmencie gry. Zabrakło nam odpowiedzialności, konsekwencji i zadziorności. Szkoda tej straconej bramki.

Mieliśmy swój plan, ale go nie realizowaliśmy. Mogliśmy wyjść z ostatniego miejsca i w lepszych nastrojach przygotowywać się do kolejnego meczu. Pozostaje nam w minorowymi minami na stronie trenować i zrobić wszystko, by w kolejnych meczach grać lepiej, a na pewno skuteczniej.

źródło: Górnik Zabrze