Pechowy debiut Mierzejewskiego (wideo)

Atanazy Wojdak
Adrian Mierzejewski zadebiutował w pierwszym składzie Trabzonsporu w meczu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów przeciw Benfice. Niestety, jego drużyna przegrała 0:2.

Polacy za granicą - sprawdź jak grali nasi piłkarze w ligach europejskich

Co ciekawe, w pierwszej połowie, po strzale Mierzejewskiego, piłka znalazła się w siatce. Sędzia jednak gola nie uznał, odgwizdując spalonego. Obserwatorzy spotkania zgodnie twierdzą, że niesłusznie.

Mierzejewski został zmieniony w 85. minucie przez Pawła Brożka. Arkadiusz Głowacki rozegrał cały mecz, a dla Piotra Brożka zabrakło miejsca w meczowej osiemnastce.

Benfica Lizbona 2:0 Trabzonspor Kulubu
Bramki: Nolito 71, Nicolas Gaitan 88

Żółte kartki: Ruben Amorim, Javi Garcia, Nolito - Giray Kacar, Didier Zokora.

Sędziował: Stephan Studer (Szwajcaria).