Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Piast Gliwice zremisował dziś w Lechią Gdańsk 1:1 w meczu...

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:1 [ZDJĘCIA KIBICÓW]

Piast Gliwice zremisował dziś w Lechią Gdańsk 1:1 w meczu 28. kolejki Lotto Ekstraklasy. Spotkanie na stadionie przy ulicy Okrzei oglądało 5974 widzów. Kibicom Lechii zakończył się zakaz wyjazdów, dlatego mogli pojawić się w sektorze dla gości. Bramki w niedzielnym meczu strzelali Aleksandar Sedlar dla Piasta (10. minuta) i Mario Maloca dla Lechii (12. minuta)

Polecamy

Sytuacja jest beznadziejna. Miłosz Trojak i Kamil Kuzera po meczu Korona - Piast

Sześć goli w hicie Premier League. Liverpool rozbił Tottenham

Legia rozbita przy Łazienkowskiej. Kompromitacja Wojskowych w bardzo ważnym meczu