Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu dwóch beniaminków IV ligi Zawisza Bydgoszcz lepszy...

Piast - Zawisza. Hat-trick na Sielskiej [FOTO kibice + mecz]

W meczu dwóch beniaminków IV ligi Zawisza Bydgoszcz lepszy od Piasta Złotniki Kujawskie!

Podopieczni Jacka Łukomskiego wygrali pierwszy raz w tym sezonie! I to bardzo wysoko.

Hat-trickiem plus asysta popisał się Patryk Kozłowski.

Choć spotkanie odbyło się w Bydgoszczy na Sielskiej, to formalnie gospodarzem była ekipa ze Złotnik Kujawskich.

Ze względu na wysoką temperaturę sędzia zarządził dwie przerwy na uzupełnienie płynów (w 30 i 75 minucie).

Piast - Zawisza 0:5 (0:2). Bramki: Patryk Kozłowski (7-karny, 66, 78), Bartosz Stoppel (25), Mateusz Oczkowski (83).

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ZAWISZY Z PIASTEM NA SIELSKIEJ >>>>>

Piłkarz Jagiellonii: Trzy zwycięstwa dadzą nam tytuł. Jesteśmy gotowi, by to zrobić

Co ze sprzedażą Wisły Kraków? Prezes Królewski otwarty na rozmowy. Media: Są chętni

Borussia zapewniła sobie bilet do Ligi Mistrzów! Niemcy i Włosi z 5 a nawet 6 klubami