PKO Ekstraklasa. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Zabrzanie osłabieni wirusem

Krzysztof Kowalski
PKO Ekstraklasa. Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk ONLINE. Zabrzanie rundę zaczęli wyjątkowo słabo. Pewnym wytłumaczeniem może być wirus, który zaatakował drużynę po powrocie z Turcji. Za to przyjezdni z Gdańska chcą pójść za ciosem i odnieść kolejne zwycięstwo. Pierwszy gwizdek sędziego w sobotę o godzinie 17:30. Gdzie oglądać mecz Górnik - Lechia na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja na żywo w GOL24!

PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk ONLINE

Na pierwszy mecz ligowej wiosny Górnik nie "dojechał". Przy Kałuży był tylko tłem dla Cracovii, nie oddał żadnego celnego strzału i przegrał wyraźnie 0:2. Na formę zabrzan z pewnością wpłynął przypominający grypę wirus, z którym zmagała się w ostatnim czasie część zawodników. Niektórzy mieli nawet dziesięć dni przerwy w treningach.

Lechia przeciwko Wiśle Płock wykorzystała jedną z nielicznych okazji, a do tego zaprezentowała szczelną defensywę. To wystarczyło, by pokonać wyżej notowanego rywala. W sobotę nadarza się okazja na kolejne zwycięstwo, bo Zabrze w tym sezonie nie jest twierdzą. Drużyna Bartoscha Gaula przy Roosevelta przegrała pięć z dziewięciu spotkań. Natomiast biało-zieloni na wyjazdach są bezkompromisowi. Wygrali trzykrotnie, a sześć razy schodzili z boiska pokonani.

Pod dużym znakiem zapytania stoi występ Flavio Paixao. Portugalczyk dopiero wznowił indywidualne treningi. Zdrowy jest za to Jarosław Kubicki, którego zabrakło w kadrze przed tygodniem.

W zawodach zagwiżdże Damian Sylwestrzak z Wrocławia. Za VAR odpowiadać będą Paweł Pskit oraz Radosław Siejka.

Bartosch Gaul, trener Gornika: - Personalnie będzie trochę lepiej, ale to nie oznacza, że wszyscy są do grania od pierwszej minuty. Piłkarze wyzdrowieli, do kadry meczowej pewnie wejdą, ale to nie oznacza, że są już w pełni sił, bo mieli siedem do dziesięciu dni przerwy w treningach.

Marcin Kaczmarek, trener Lechii: - Jesteśmy sąsiadami w tabeli i także z tego względu ten mecz jest bardzo ważny. Z drugiej strony nie ma spotkania, które można traktować w kategoriach łatwiejsze bądź trudniejsze. Mamy cel w tym roku do zrealizowania, ale jest wiele klubów, które mają podobny plan. Chodzi o to, aby jak najszybciej znaleźć się w lepszej niż inni sytuacji w tabeli.

Nie zagrają w meczu Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk:
Górnik Zabrze: Rafał Janicki (uraz).

Lechia Gdańsk: Joeri de Kamps (uraz).

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Górnik - Lechia w Canal+ Sport. Darmowy stream w internecie na stronie i w aplikacji TVP Sport. Komentują Rafał Dębiński oraz Kamil Kosowski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30 - zapraszamy!

17:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk CANAL+ SPORT

Czesław Michniewicz i Michał Probierz mają w Polsce więcej przeciwników, niż fanów. A jednak obaj dostają najważniejsze zlecenia.  Obaj też zasługują na czołowe miejsca w rankingu trenerów. Zobacz, jak według nas wygląda finałowa piątka w tym fachu.

Najlepsi polscy trenerzy piłki nożnej. Tak wygląda nasz rank...

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani