Wiek: 21 lat
Klub: Cracovia
Debiut w kadrze: ---
Ostatni raz w reprezentacji: ---

Michał Rakoczy zbiera naprawdę dobre recenzję zarówno w Cracovii jak i ostatnio w młodzieżowej reprezentacji Polski. Młody Polak zdobył w meczu z Kosowem (3:0) zdobył dwie bramki i bardzo się przyczynił do końcowego triumfu podopiecznych Michała Probierza. Powinien zostać sprawdzony w dorosłej reprezentacji?

Ostatni raz w reprezentacji: wrzesień 2023

Kacper Kozłowski z powrotem do kadry został powołany przez Fernando Santosa we wrześniu na spotkania z Wyspami Owczymi oraz Albanią. Niestety piłkarz, który z powodzeniem gra w lidze holenderskiej nie zagrał choćby minuty w którymś z tych spotkań. 19-latek na mistrzostwach Europy w 2021 roku stał się najmłodszym graczem, który wystąpił na takim turnieju. Paulo Sousa wpuścił go na boisko w 55. minucie meczu z Hiszpanią.

7 z 9
Wiek: 20 lat...

Mateusz Łęgowski

Wiek: 20 lat
Klub: Salernitana
Debiut w kadrze: z Holandią (22.09.2022)
Ostatni raz w reprezentacji: czerwiec 2023

20-latek zadebiutował w kadrze za Czesława Michniewicza w spotkaniu Ligi Narodów przeciwko Holandii na Stadionie Narodowym. Młodzieniec zagrał zaledwie cztery minuty przeciwko "Oranje". Od tego czasu nie dostał kolejnej szansy pokazania się na szczeblu dorosłej reprezentacji. Z kolei w młodzieżówce naprawdę dobrze sobie radził. Zaliczył asystę w ostatnim meczu z Estonią w Tallinie przy trafieniu Filipa Szymczaka na 1:0. Dzięki tej bramce Biało-Czerwoni wygrali drugie spotkanie w eliminacjach do Euro.