Przebudzenie rezerw Widzewa. Broń rozbrojona w Łodzi

Daniel Kawczyński
Maciej Krakowiak wystąpił w meczu rezerw Widzewa
Maciej Krakowiak wystąpił w meczu rezerw Widzewa Paweł Łacheta
Rezerwy łódzkiego Widzewa wreszcie wkraczają na zwycięskie tory w trzecioligowych rozgrywkach. W środę rozbiły u siebie Broń Radom 3:0, a dwa trafienia padły łupem Łukasza Staronia, oddelegowanego z pierwszej drużyny.

To jak podopieczni Rafała Pawlaka spisywali się w pierwszych kolejkach trzecioligowych zmagań wołało o pomstę do nieba. Przez siedem spotkań nie potrafili zapisać na koncie zwycięstwa, aż dopiero w ósmej serii przełamali niemoc wyjazdowym zwycięstwem nad Omegą Kleszczów. Jak widać niczego nie potrzebowali tak mocno jak premierowej wygranej. W środę w konfrontacji z wyżej notowaną Bronią Radom zaprezentowali się równie okazale i odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu.

Wszystkie bramki "wpakowali" w drugiej połowie. Dwa gole w odstępie dwudziestu minut zdobył Łukasz Staroń, a wynik ustalił Maksymilian Rozwandowicz. Na boisku przebywało aż pięciu zawodników z pierwszego zespołu. Oprócz wymienionego Staronia byli to Maciej Krakowiak, Karol Tomczyk, Rafał Augustyniak i David Kwiek.

Po dziewięciu kolejkach Widzew II jest czternasty w tabeli. W sobotę zagra na wyjeździe z sąsiadującym w tabeli Mazurem Karczew.

Widzew II Łódź - Broń Radom 3:0 (0:0)