Przypomnij sobie najlepsze mecze T-Mobile Ekstraklasy w 2013 roku! [TOP 10]

krk
30.03.2013, POLONIA WARSZAWA - LEGIA WARSZAWA 1:2. Pierwsze i ostatnie w 2013 roku derby Warszawy zakończyły się wygraną Legii. W końcówce spotkania kibice zgromadzeni na stadionie przy Konwiktorskiej obserwowali prawdziwy dreszczowiec. W ostatnich minutach meczu wyrównującą bramkę zdobył Łukasz Piątek, jednak w doliczonym czasie gry Dominik Furman strzelił ze szczupaka zwycięską bramkę. T-Mobile Ekstraklasa/x-news
Wybraliśmy dziesięć spotkań, które naszym zdaniem w 2013 roku, zarówno pod względem kibicowskim, jak i sportowym, zasługują na miano najciekawszych. Który pojedynek zasługuje na tytuł meczu roku?