Bartosz Wartałowicz
KSZO II w niesamowitym stylu pokonał rezerwy Staru 5:4. Więcej zdjęć na kolejnych slajdach>>>>>>>Marcin Słoka
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski pokonał 5:4 Star II Starachowice. Zespół gospodarzy w niesamowitym stylu odwrócił niekorzystny wynik i odrobił czterobramkową stratę.

KSZO II odrobił czterobramkową stratę i wygrał z rezerwami Staru

KSZO II 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Star II Starachowice 5:4 (1:4)
Bramki: Paweł Zdyb 40, Franciszek Lipka 68, 76 z karnego, 90+4, Wojciech Zięba 72 - Tomasz Palonek 6, Szymon Stanisławski 20, 36, Piotr Mikos z karnego 32.

Zobacz zdjęcia z meczu

Od mocnego uderzenia rozpoczęli goście ze Starachowic, którzy po bramkach Tomasza Palonka i Szymona Stanisławskiego po 20 minutach prowadzili 2:0. Po kolejnym kwadransie Star miał już czterobramkowe prowadzenie i zapowiadało się na pogrom KSZO II - kolejnego gola dołożył Stanisławski, a karnego pewnie wykorzystał Piotr Mikos. Bramka na 1:4 Pawła Zdyba wydawała się być golem na otarcie łez, ale w drugiej połowie rezerwy KSZO nie złożyły broni i w kapitalnym stylu odwróciły wynik. Bohaterem został Franciszek Lipka, który zdobył 3 gole, w tym decydującą bramkę na 5:4 w doliczonym czasie drugiej połowy. Dla rezerw KSZO wygrana ze Starem II była pierwszym zwycięstwem w lidze.