ROW Rybnik - Radomiak Radom 1:1.

Chinonso Agu strzelił gola dla Radomiaka w meczu z ROW w Rybniku.
Chinonso Agu strzelił gola dla Radomiaka w meczu z ROW w Rybniku. Jarosław Kwiatkowski
W meczu 34 ostatniej kolejki piłkarskiej drugiej ligi, Radomiak Radom zremisował 1:1 z ROW w Rybniku. Gola dla Radomiaka strzelił Chinonso Agu.

ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 1:1 (1:1).
1:0 Damian Koleczko 25,
1:1 Chinonso Agu 27.

Rybnik: Aleksander Łubik - Dominik Budzik, Dawid Bober, Szymon Jary (46 Bartłomiej Polok), Dawid Gojny - Damian Koleczko (89 Piotr Dudzik), Mariusz Muszalik (72 Sebastian Siwek), Kamil Spratek, Sebastian Musiolik, Krzysztof Koch - Dawid Drozdowski (83 Damian Gorzawski).

Radomiak: Piotr Banasiak - Michał Grudniewski, Piotr Gurzęda (46 Bartosz Zakrzewski), Maciej Świdzikowski, Rafał Stróżka - Simon Colina, Chinonso Agu, Dariusz Brągiel (57 Patryk Winsztal), Paweł Tarnowski (46 Maciej Wojczuk), Maciej Filipowicz - Damian Szpak (61 Kamil Gilewski).

Sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).

W 25 minucie w sytuacji sam na sam znalazł się Damian Koleczko i pokonał naszego bramkarza Piotra Banasiaka.
W 27 minucie po zagraniu piłki z rzutu rożnego przez Simona Colinę, strzałem głową bramkarza gospodarzy pokonał Chinonso Agu.