Siarka Tarnobrzeg przegrywa w Suwałkach

Łukasz Myszka
Siarka przegrała z Wigrami
Siarka przegrała z Wigrami Wojtek Szubartowski/Kurier Lubelski
W 14. kolejce 2. ligi wschodniej, Siarka Tarnobrzeg przegrała w Suwałkach z miejscowymi Wigrami 0:2. Wynik został ustalony już w pierwszej połowie spotkania.

Dwa gole, w 27. i 36. minucie, wystarczyły Wigrom Suwałki, aby pokonać nieźle jak dotąd spisującą się Siarkę Tarnobrzeg. Pierwszego gola zdobył Karankiewicz, który wbiegł bezkarnie w pole karne Siarki i wpakował piłkę do siatki Melona. W 36. minucie golkipera Siarki pokonał Drągowski wprost z rzutu wolnego. Siarka od 66. minuty grała w dziesiątkę, z powodu drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartki dla Wróbla.

Wigry Suwałki - Siarka Tarnobrzeg 2:0 (2:0)

Bramki: 27' Karankiewicz, 36' Drągowski

Wigry Suwałki: Karol Salik (K) – Artur Bogusz, Adrian Karankiewicz, Kamil Wenger, Mateusz Romachów (62' Piotr Karłowicz), Aleksander Atanacković, Jurij Mamajew (78' Dawit Makaradze), Marcin Tarnowski, Sebastian Radzio (46' Tomasz Tuttas), Bartosz Widejko, Karol Drągowski.

Siarka Tarnobrzeg: Artur Melon – Konrad Stępień (K), Bartłomiej Makowski, Mirosław Baran, Bartosz Sulkowski, Dariusz Frankiewicz, Michał Chrabąszcz, Robert Tunkiewicz (46' Łukasz Popiela), Patryk Szewc (80' Jan Kowalski), Tomasz Persona, Marcin Truszkowski (54' Jakub Wróbel)

Kartki: 29' Romachów, 61' Drągowski, 81' Karankiewicz (Wigry) – 35' Makowski, 60' i 66' Wróbel (Siarka)

Sędziowie: Michał Grocki (główny), Piotr Binczyk, Bartłomiej Nowicki, Radosław Urbaniak (techniczny) – Łódzki ZPN