Skrót meczu Lech Poznań - Górnik Zabrze 1:1 [WIDEO] Kandydat na mistrza Polski w dołku

Jacek Czaplewski
od 16 lat
PKO Ekstraklasa. Lech Poznań jest daleki od optymalnej formy i dostaliśmy tego potwierdzenie tuż przed przerwą reprezentacyjną. U siebie tylko zremisował z Górnikiem Zabrze 1:1, goniąc wynik. Zobacz skrót najciekawszych akcji.

Bramki z meczu Lech Poznań - Górnik Zabrze

Ponad siedemdziesiąt procent posiadania piłki, czterdzieści dośrodkowań, dwadzieścia strzałów i tylko remis. Lech rozczarował swoją liczną publiczność. Remis u siebie brzmi prawie tak jak porażka we Wrocławiu ze Śląskiem (1:3).

A wcale tak nie musiało być. Dwie okazje miał Mikael Ishak, szukający gola po piętce. Kapitan po drugiej próbie poczuł jednak ból w prawej pachwinie, dlatego poprosił o zmianę. Za niego spotkanie dokończył Filip Szymczak.

Górnik objął prowadzenie tuż przed przerwą, gdy jedenastkę wykorzystał Daisuke Yokota. Japończyk kopnął w prawy róg, Bartosz Mrozek rzucił się w lewą stronę.

Dopiero po którejś z rzędu wrzutce Lech ustalił wynik. Dośrodkował Dino Hotić, w polu karnym akcję wykończył Alan Czerwiński. Oba zespoły miały po piłce meczowej w doliczonym czasie. W Górniku Piotra Krawczyka w ostatniej chwili dogonił Hotić. Natomiast w Lechu uderzenie Afonso Sousy odbił do boku Daniel Bielica.

Zakupowy szał dobiegł końca. W Europe zamknęło się okno transferowe, choć w niektórych ligach, jak chociażby w polskiej, można jeszcze dokonywać wzmocnień.Zerknijmy jednak na topowe ligi, jacy piłkarze zmienili klubowe barwy w ostatnim dniu letniego okna transferowego? Na liście duże nazwiska!Kliknij w prawo, by sprawdzić kolejnych piłkarzy!

Najciekawsze transfery ostatniego dnia okienka. Joao Cancelo...