Skrót meczu Stal Mielec - Lech Poznań 0:0. Sędzia Daniel Stefański sprawdzał czerwoną kartkę kilka minut. Ostatecznie jej nie pokazał

Jakub Maj
Jakub Maj
Stal Mielec kontynuuje dobrą passę na wiosnę. Tym razem ekipa Kamila Kieresia postawiła się Lechowi Poznań, który był zdecydowanym faworytem tego starcia. Mecz pod względem atrakcyjności nie był dobry, ale wielkie kontrowersje w końcówce sprawiły, że o tym spotkaniu będzie się mówiło jeszcze długo. Daniel Stefański analizował czerwoną kartkę przy monitorze przez kilka minut. Oto skrót z tego spotkania.

Najlepsze akcji z meczu Stal Mielec - Lech Poznań

Początek meczu zdecydowanie należał do Stali Mielec. Gospodarze dyktowali tempo gry, mieli duże posiadanie piłki i tworzyli sobie groźne sytuacje pod bramką Bartosza Mrozka. Po 20 minutach Lech Poznań się obudził i przejął inicjatywę. Kochalskiego postraszył Filip Marchwiński, który dwa razy próbował swoich sił strzałami z dystansu.

Najciekawszy moment meczu miał miejsce w końcówce spotkania. Velde otrzymał fantastyczną piłkę za linię obrony. Kiedy Norweg miał już wpaść w pole karne, na jego stopę nadepnął Bert Esselink. Sędzia Daniel Stefański sprawdzał sytuację kilka minut, ale ostatecznie nie zdecydował się na pokazanie czerwonej kartki, ani podyktowanie rzutu karnego. Lech dostał rzut wolny, a obrońca Stali żółty kartonik. (PAP, oprac. własne)

Stal Mielec - Lech Poznań 0:0

• Żółta kartka - PGE FKS Stal Mielec: Bert Esselink, Ion Gheorghe.
  • Sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
  • Widzów: 6 501.
  • Stal Mielec: Mateusz Kochalski - Bert Esselink, Mateusz Matras, Kamil Pajnowski (66. Marco Ehmann) - Alvis Jaunzems, Piotr Wlazło, Matthew Guillaumier (90. Ion Gheorghe), Krystian Getinger - Maciej Domański (90. Mateusz Stępień), Ilja Szkurin (80. Kai Meriluoto), Koki Hinokio (66. Krzysztof Wołkowicz).
  • Lech Poznań: Bartosz Mrozek - Joel Pereira, Bartosz Salamon, Miha Blazic, Barry Douglas - Adriel Ba Loua (87. Alan Czerwiński), Radosław Murawski, Ali Gholizadeh, Filip Marchwiński (77. Nika Kwekweskiri), Kristoffer Velde - Filip Szymczak (70. Mikael Ishak).
Reprezentacja Polski wygrała z Walią w finale baraży o Euro 2024. Biało-Czerwoni w dramatycznych okolicznościach pokonali "Smoki" po rzutach karnych. Bohaterem został oczywiście Wojciech Szczęsny, który obronił decydującą jedenastkę. Oto najśmieszniejsze memy o reprezentacji Polski! Aby zobaczyć więcej memów, klikaj strzałkę w prawo!

Najlepsze memy po meczu Walia - Polska. Wojciech Szczęsny zo...