Skrót sparingu Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa 0:1. Trafił tylko beniaminek 1 ligi [WIDEO]

Jacek Czaplewski
od 16 lat
Tylko jedna bramka padła w Kępie koło Sochocina. Występująca w ekstraklasie Jagiellonia Białystok przegrała z beniaminkiem 1 ligi, Polonią Warszawa 0:1. Zadecydował o tym gol Pawła Tomczyka i zmarnowana jedenastka przez Nene. Oto obszerny skrót najciekawszych akcji meczu.

Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa 0:1 (0:1)

Bramka: Paweł Tomczyk 8'
W 67' minucie Nene (Jagiellonia) nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił)

Jagiellonia: Zlatan Alomerović - Dominik Marczuk (61' Paweł Olszewski), Mateusz Skrzypczak (30' Dusan Stojinović), Adrian Dieguez (61' Mateusz Skrzypczak), Bartłomiej Wdowik (30' Bojan Nastić, 44' Bartłomiej Wdowik) - Jesus Imaz (61' Afimico Pululu, 85' Alan Rybak), Michal Sacek (61' Jarosław Kubicki), Taras Romanczuk (72' Krzysztof Toporkiewicz), Nene, Jose Naranjo (61' Wojciech Łaski) - Afimico Pululu (46' Tomasz Kupisz).

Polonia: I połowa: Jakub Lemanowicz (31' Adrian Sandach) - Maciej Kowalski-Haberek, Michał Grudniewski, Tomasz Wełna - Wojciech Fadecki, Piotr Marciniec, Krzysztof Koton, Michał Bajdur, Mateusz Michalski, Bartosz Biedrzycki - Paweł Tomczyk.

II połowa: Adrian Sandach (61' Mateusz Kuchta) - Filip Arak, Jan Majsterek, Michał Kołodziejski - Nikodem Zawistowski, Jakub Piątek, Oliwier Wojciechowski, Marcin Kluska, Mykyta Wasin, Jakub Wawszczyk - Junior Radziński.

Kluby z zaplecza postarały się o ciekawe wzmocnienia przed sezonem. Z tych już przeprowadzonych ułożyliśmy potencjalnie najmocniejszą. Poznajcie nasze wybory, przeglądając kolejne zdjęcia.

Transfery. Oni trafili do Fortuna 1. ligi. Jedenastka nowych...