Skrót sparingu Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice 4:0. Dużo goli po przerwie, Ivi Lopez zerwał więzadła krzyżowe w kolanie [WIDEO]

Jacek Czaplewski
od 16 lat
Ulewny deszcz, poważna kontuzja Iviego Lopeza i cztery bramki. Taki był sparing mistrza z beniaminkiem. Raków Częstochowa po przerwie gładko ograł Puszczę Niepołomice, wygrywając 4:0. Zobaczcie skrót najciekawszych akcji meczu rozegranego w Arłamowie.

Bramki z meczu Raków - Puszcza

Raków zagrał na zakończenie obozu, natomiast Puszcza weszła do gry dopiero po pierwszym treningu. W drugiej połowie widać było już różnicę klas i samego przygotowani. Pierwszego gola w barwach częstochowskiego zespołu strzelił Łukasz Zwoliński, snajper pozyskany z Lechii Gdańsk. To on dał prowadzenie. Potem technicznym strzałem podwyższył Władysław Koczerhin, a zaraz po nim zmiennik kontuzjowanego Iviego Lopeza, czyli Gustav Berggren. W końcówce wynik ustalił Bartosz Nowak.

Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice 4:0 (0:0)
Bramki Zwoliński 52', Koczerhin 56', Berggren 58', Nowak 86'

Raków Bieszczad - Svárnas (36. Tudor), A. Kovačević (65. Svárnas), Rundić (84. Napieraj) - Drachal (46. Sorescu), Koczerhin (65. Walczak), Czyż (46. Lederman), Cebula (56. Nowak), López (24. Berggren), Jean Carlos (46. Długosz; 87. Malamis) - Piasecki (46. Zwoliński).

Puszcza (I polowa) Komar - Mroziński, Sołowiej, Jakuba, Vrljičak - Siemaszko, Serafin, Walski, Frelek, Tomalski - Zapolnik.
(II połowa) Wróblewski - Stępień, Jacko, Koj, Vrljičak, Stec, Cichoń, Pięczek, Jopek, Bartosz, Thiakane.