Sparing: ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec 3:1

Paweł Hochstim/Dziennik Łódzki
ŁKS Łódź wygrał w sparingu z Zagłębiem Sosnowiec
ŁKS Łódź wygrał w sparingu z Zagłębiem Sosnowiec Łukasz Kasprzak
Piłkarze ŁKS pokonali w meczu sparingowym drugoligowe Zagłębie Sosnowiec 3:1. To pierwsze zwycięstwo klubu z Łodzi w trakcie letnich przygotowań do sezonu.

- Nie patrzę na wynik, a na sprawy taktyczne. Jestem zadowolony z postawy zawodników - mówił po meczu trener Marek Chojnacki. W sobotę o godz. 10.30 piłkarze ŁKS zagrają, także w Gutowie Małym, z Polonią Bytom. Po tym meczu trener zdecyduje, którzy z trenujących od tygodnia piłkarzy zostaną w Łodzi.

ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec 3:1 (2:1)

Bramki Konrad Kaczmarek 30, Daniel Cyzio 40, Michaił Koladko 70 (k) - Michał Grunt 17

Łódzki KS: Adrian Olszewski (30 Temur Chintuba, 60 Marcin Pająk) - Kamil Paluch (46 Beniamin Tonn), Daniel Cyzio (46 Adrian Jurkowski), Nikołaj Borsukow (46 Piotr Ficoń), Michał Żółtowski (46 Tomasz Wełna) - Mateusz Pakosz (46 Jacek Kuklis), Ihor Hordia (46 Damian Pawlak), Konrad Kaczmarek (46 Krzysztof Bułka), Eduardo (46 Mateusz Stąporski), Patryk Kubicki (46 Jarosław Szyc) - Artur Golański (46 Michaił Koladko)

Zagłębie Sosnowiec: (I połowa) Marcin Suchański - Marcin Strojek, Wojciech Białek, Sławomir Jarczyk, Mariusz Mikoda - Adrian Pajączkowski, Łukasz Matusiak, Marcin Lachowski, Michał Grunt, Dawid Ryndak - Rafał Jankowski
(II połowa) Mateusz Wieczorek - Sławomir Jarczyk, Wojciech Białek, Adrian Marek, Mariusz Mikoda - Dawid Ryndak, Marcin Sierczyński, Michał Cyganek, Maksymilian Wojtasik - Michał Filipowicz, Tomasz Szatan