Sparing: LZS Piotrówka - MKS Kluczbork 0:5

Łukasz Łabędzki
Sparing: LZS Piotrówka - MKS Kluczbork 0:5 Łukasz Łabędzki
W meczu sparingowym, trzecioligowa LZS Piotrówka przegrała na własnym stadionie z pierwszoligowym MKS-em Kluczbork 0:5 (0:2). Spotkanie rozegrano w trybie 2 x 40 minut.

LZS Piotrówka - MKS Kluczbork 0:5

Bramki: Rafał Niziołek 2 (k), 15, Miłosz Reisch 56, Sebastian Deja 68, Kamil Nitkiewicz 73

MKS Kluczbork: (I połowa) Oskar Pogorzelec - Adam Orłowicz, Bartosz Brodziński, Paweł Gierak, Łukasz Uszalewski - Rafał Niziołek, Piotr Kasperkiewicz, Marcin Nowacki, Maciej Kowalczyk, Szymon Sobczak - Michał Kojder. (II połowa) Grzegorz Wnuk (60., Krystian Rudnicki) - Kamil Nitkiewicz, Jakub Skoczylas, Radosław Kursa, Marcin Tomaszewski - Robert Brzęczek, Mateusz Arian, Sebastian Deja, Miłosz Reisch, Tomasz Swędrowski - Piotr Giel

czerwone kartki: Obassi Nani (Piotrówka), Łukasz Mieszczak (Piotrówka)

źródło: MKS Kluczbork