Michał Czajka
Na pewno nie tak wyobrażał sobie ostatni sparing trener Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska trener Wojciech Kogut - jego podopieczni przegrali wysoko z Unią Tarnów.

Partyzant zagrał dobrze tylko w pierwszej połowie. - Wtedy byliśmy równorzędnym rywalem, mieliśmy też swoje okazje - przyznał trener zespołu z Podkarpacia, Wojciech Kogut. - Bramkę straciliśmy po naszym błędzie - dodał.

W drugiej połowie nie było już jednak tak dobrze. - Wprowadziłem cztery zmiany i gra wyglądała, jak wyglądała - powiedział trener Partyzanta. - Może i taki "zimny prysznic" dobrze zrobi moim zawodnikom, bo niektórzy zapomnieli, że gdy przegrywa się 0:2, to trzeba grać zawsze do końca - podsumował Wojciech Kogut.

Unia Tarnów - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 7:0 (1:0)