Stal Stalowa Wola pewnie ograła ostatni w tabeli Górnik Wałbrzych

Łukasz Myszka
Stal Stalowa Wola pokonała Górnika Wałbrzych
Stal Stalowa Wola pokonała Górnika Wałbrzych Dominika Przybyło
W meczu 8. kolejki 2. ligi Stal Stalowa Wola na własnym stadionie pewnie pokonała zamykającego tabelę drugiej ligi Górnika Wałbrzych 3:1. Po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Sekulski oraz dwa razy Czarny.

Stal Stalowa Wola to zespół, który z meczu na mecz jest coraz groźniejszy. W ostatnią niedzielę Stalówka wygrała z dobrze spisującym się Zniczem Pruszków, a dzisiaj z ostatnim zespołem w tabeli - Górnikiem Wałbrzych.

Pierwszego gola w tym spotkaniu w 14. minucie strzelił Marcin Orłowski, który popisał się bardzo precyzyjnym strzałem głową. Jednak, już w 18. minucie w Stalowej Woli był remis. Tym razem głową uderzał Michał Czarny. W 29. minucie było już 2:1 dla gospodarzy, a na listę strzelców wpisał się Sekulski. Dopełnieniem zwycięstwa była bramka na 3:1 w 42. minucie, a strzelcem bramki był znów Michał Czarny.

Stal Stalowa Wola - Górnik Wałbrzych 3:1 (3:1)

Bramki: 18', 42' Czarny, 29' Sekulski - 14' Orłowski

Kartki: 23' Wietecha, 76' Giel (Stal) – 1' Sawicki (Górnik)

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Czarny, Wrona, Pigan (88' Kloc), Kantor, Argasiński, Płonka (67'Łanucha), Mikołajczak (72'Michałek), Bogacz, Sekulski, Giel (77'Kałat).

Górnik Wałbrzych: Jaroszewski, Michalak D., Orzech, Tyktor, Wepa, Mańkowski, Szepeta (58'Oświęcimka), Krzymiński (62'Migalski), Sawicki, Michalak G. (45'Rytko), Orłowski.

Sędziowie: P. Lasyk, M. Lis, M. Kasprzyk, W. Kretek