Bartosz Wartałowicz
Star Starachowice rozgromił Broń Radom w meczu kontrolnym. Więcej zdjęć na kolejnych slajdach. Marcin Słoka
Star Starachowice pokonał 4:0 Broń Radom w czwartym meczu kontrolnym przed rozpoczęciem rozgrywek 3 ligi grupy 4. Dwa trafienia dla zespołu Tadeusza Krawca zanotował Przemysław Śliwiński. Mecz został rozegrany w Ożarowie.

Druga wygrana Staru Starachowice w okresie przygotowawczym. Zespół Tadeusza Krawca nie dał szans Broni Radom

Star Starachowice - Broń Radom 4:0 (2:0)
Bramki: Zawodnik testowany 3, Piotr Mikos 38, Przemysław Śliwiński 59, 61.

Star (I połowa): Lipiec - Styczyński, M. Zając, Gębura, Stefański, Mikos, Ambrozik, Kośmider, Zawodnik testowany, Hajduk, Palonek

Star (II połowa): Lipiec (55 Mazur) - Persona, Bracik, Jagiełło, Majdanewycz, Gębka, Duda, Puton, Wcisło, Handzlik, Śliwiński

Zobaczcie zdjęcia z meczu

Zespół Tadeusza Krawca rozpoczął od mocnego uderzenia. Już w 3 minucie do siatki trafił zawodnik testowany, który znakomitym uderzeniem z ponad 30 metrów pokonał Kosiorka. Rywal z Radomia miał swoje sytuacje, ale czujnie spisywała się defensywa Staru. Niewykorzystane okazje zemściły się w 38 minucie, kiedy Piotr Mikos w sytuacji sam na sam podwyższył wynik na 2:0. Po kwadransie drugiej połowy, mecz był praktycznie rozstrzygnięty, bo Przemysław Śliwiński dwukrotnie umieścił piłkę w siatce w 59 i 61 minucie, potwierdzając dobrą formę z meczów Hummel 4 Ligi. Do końcowego gwizdka wynik nie uległ zmianie i Star wygrał pewnie 4:0 z Bronią Radom.

Wygrana z zespołem z Mazowsza to drugie zwycięstwo zespołu Tadeusza Krawca w okresie przygotowawczym. W pierwszym meczu kontrolnym Star uległ Stali Stalowa Wola 1:2, następnie wygrał z GKS Bełchatów 4:0, a w spotkaniu z Czarnymi Połaniec zremisował 4:4. Przed drużyną ze Starachowic jeszcze spotkania z Avią Świdnik (22 lipca), Wieczystą Kraków (26 lipca) i Lechią Tomaszów Mazowiecki (29 lipca).