Steaua odpadła z Ligi Europy po porażce z Dynamem Kijów. Szukała grał, Teodorczyk oglądał

ZA
Steaua Bukareszt odpadła w fazie grupowej Ligi Europy. W szóstej kolejce w grupie J mistrzowie Rumunii przegrali u siebie z Dynamem Kijów 0:2.

Steaua musiała wygrać ostatnie spotkanie w fazie grupowej, by awansować do 1/16 finału. Lepsi okazali się jednak piłkarze Dynama Kijów, którzy wygrali 2:0 po golach Andrija Yarmolenki w 71. minucie i Jeremaina Lensa w doliczonym czasie gry.

W barwach Steauy całe spotkanie na środku obrony rozegrał Łukasz Szukała. W drużynie Dynama Kijów natomiast Łukasz Teodorczyk przesiedział 90 minut na ławce rezerwowych.

Dynamo dzięki wygranej zgromadziło 15 punktów i awansowało z pierwszego miejsca. Drugą pozycję obronił duński Aalborg z 9 punktami na koncie. Trzecia Steaua ma 7 punktów, a czwarte Rio Ave 4.