Swansea zremisowało z Crystal Palace, dobre noty Fabiańskiego [RELACJA, ZDJĘCIA]

mgs
W meczu 25. kolejki angielskiej ekstraklasy Swansea z Łukaszem Fabiańskim w bramce zremisowało z Crystal Palace 1:1. Chociaż Polak nie zachował czystego konta, zebrał dobre noty za sobotnie spotkanie.

W sobotnie popołudnie na Liberty Stadium Swansea City zremisowała z Crystal Palace 1:1. Prowadzenie w tym spotkaniu pierwsi objęli gospodarze, kiedy to w 13. minucie spotkania gola z rzutu wolnego zdobył Gylfi Sigurdsson.

Przyjezdni odpowiedzieli na straconą bramkę tuż po rozpoczęciu drugiej połowy. W 47. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Williamsa piłka powędrowała do Scotta Danna, który z kolei pokonał Łukasza Fabiańskiego.

Chociaż polski bramkarz nie zachował czystego konta, spisywał się na boisku dobrze. Popularny piłkarski portal goal.com ocenił występ Fabiańskiego na "3" w pięciostopniowej skali. Warto wspomnieć, że wyższą notę otrzymał jedynie strzelec bramki, Gylfi Sigurdsson - "3,5".

Obecnie "Łabędzie" plasują się na 16. pozycji w ligowej tabeli, z kolei Crystal Palace jest 12.

Swansea - Crystal Palace 1:1

Bramki: 13' Sigurdsson – 47' Dann

Kartki: 74' F. Fernández – 53' Delaney, 55' Jedinak

Swansea City: Fabiański – Rangel (85' Naughton), A. Williams, F. Fernández, Taylor, Britton, Cork, Routledge (61' Barrow), Sigurdsson, Paloschi (86' B. Gomis), A. Ayew.

Crystal Palace: Hennessey – J. Ward, Dann, Delaney, Souaré, Mutch, Jedinak, Zaha, Cabaye (71' H. Boateng), Čung-Jong (46' Chamakh), Adebayor (85' Campbell).