Thomas von Heesen: Druga połowa była jak guma do żucia

psz
Thomas von Heesen, trener Lechii Gdańsk
Thomas von Heesen, trener Lechii Gdańsk Tomasz Bolt / Polska Press
- Jeden punkt jest oczywiście cenny, ale sam wynik meczu jest dla mnie rozczarowujący. Pozostaje nam tylko czekać na kolejne ligowe starcia - przyznał Thomas von Heesen, trener Lechii Gdańsk.

Thomas von Heesen (trener Lechii Gdańsk): Był to dla nas trudny mecz. W pierwszej połowie zagraliśmy świetnie w ofensywie i mieliśmy 3-4 sytuacje do zdobycia bramki, których wykorzystanie mogło rozstrzygnąć sprawę jeszcze przed przerwą. Takie szanse trzeba wykorzystywać, bo przy bardzo ofensywnej grze bardzo ciężko jest się bronić. Po bramce na 0:1 dalej stworzyliśmy wiele sytuacji i na szczęście zdołaliśmy wyrównać. Bardzo dobrze oceniam naszą grę przed przerwą.

Druga połowa była jak guma do żucia. Górnik głęboko się cofnął, co nie pozwalało nam na skuteczne ataki. Jestem rozczarowany zwłaszcza ostatnim kwadransem gry w naszym wykonaniu, gdy brakowało na szybkości i agresji w grze. Jeden punkt jest oczywiście cenny, ale sam wynik meczu jest dla mnie rozczarowujący. Pozostaje nam tylko czekać na kolejne ligowe starcia, w których będziemy szukali większych zdobyczy punktowych.

źródło: Lechia Gdańsk