Transfery. Arkadiusz Piech do wzięcia za darmo

JCZ
Arkadiusz Piech
Arkadiusz Piech Szymon Starnawski
Arkadiusz Piech pożegnał się z Apollonem Limassol. 31-latek dostał dziś od klubu wolną rękę. Wraz z nim odeszło pięciu innych zawodników - w tym znani z polskiej Ekstraklasy Dudu Paraiba czy Tiago Gomes.

Piech był graczem Apollonu tylko w sezonie 2016/17. Zajął wraz z nim trzecie miejsce w lidze cypryjskiej oraz zwyciężył w krajowym pucharze i Superpucharze. W lidze zdobył siedem bramek (i dwie w pucharze) co okazało się dziewiętnastym wynikiem w klasyfikacji strzelców. W sumie rozegrał 27 spotkań.

Wcześniej wychowanek Polonii Świdnica przez pół roku reprezentował barwy AEL-u Limassol (13 meczów, 9 goli). Przed wyjazdem na Cypr grał krótko w Legii Warszawa, z którą sięgnął po mistrzostwo Polski. Na razie nie wiadomo czy wróci do kraju, czy pozostanie na Cyprze.