Trenerzy po meczu Pogoń - Zawisza (WIDEO)

Łukasz Szczepiński
- Żegnamy się z pucharem. Koncentrujemy się na lidze, chociaż tego nie zakładałem - stwierdził po porażce 1:3 z Zawiszą Bydgoszcz trener Pogoni Szczecin Dariusz Wdowczyk. - Mecz bardzo się ułożył, szybko zdobyliśmy bramki - powiedział trener rywali, Ryszard Tarasiewicz.

Ryszard Tarasiewcz (trener Zawiszy Bydgoszcz): Mecz bardzo się ułożył, szybko zdobyliśmy bramki. Gra się skomplikowała po stracie. Przypuszczaliśmy, że Pogoń będzie atakować. Staraliśmy się bronić, czekaliśmy na kontry. Wiedzieliśmy, że trzecia bramka uspokoi mecz. Mieliśmy trudne momenty w drugiej połowie. Pogoń goniła wynik. Traktujemy puchar jako poważne rozgrywki.

Dariusz Wdowczyk (trener Pogoni Szczecin): Gratulacje dla Zawiszy. Żegnamy się z pucharem. Koncentrujemy się na lidze, chociaż tego nie zakładałem. Mecz się źle zaczął dla nas. Niestety, na drugą bramkę nie zapracowaliśmy, piłka nie chciała wpaść. Trzecia bramka dla rywala zakończyła mecz. Daliśmy się zepchnąć do obrony. Nie funkcjonwało to tak, jak sobie zakładałem, stąd zmiany po przerwie. Gramy tylko w lidze, ale przed nami trudne mecze. Gra wygląda nieźle, ale nie zdobywamy punktów, czy nie wygrywamy. Mamy co analizować.

źródło: własne/pogonszczecin.pl