Twitter o meczu Niemcy - Polska: Cionek ok!

Grzegorz Ignatowski
Reprezentacja Polski zremisowała z Niemcami 0:0. Dziennikarze sportowi gorąco reagowali na Twitterze na wydarzenia meczowe. Najczęściej komentowana była postawa Thiago Cionka. Choć do jego gry było sporo zastrzeżeń, to ostatecznie debiutant zebrał dobre recenzje.

Czesław Michniewicz ‏@czesmich
Niemcy C - Polska B, do boju Polsko!

robert błoński ‏@robert_blonski
Ludo śpiewał refren aż miło

Marek Koktysz ‏@KoktyszMarek
Nawałka podebrał Joachimowi szaliczek z szafy?

Przemysław Michalak ‏@PrzemysawMicha2
Początek niestety tradycyjny: to rywal gra w piłkę, nas ona parzy.

Michał Białoński ‏@MiBiBialonski
Jak na 1. i ostatni mecz w tym składzie, po jednym treningu, rzut rożny ze strzałem głową Robaka nieźle rozegrany.

Daniel Markiewicz ‏@daniel__eM
Peszko stoi przed naprawdę dramatycznym wyborem: albo biec, albo grać inteligentnie i być tam, gdzie trzeba

Grzegorz Garbacik ‏@grzesgarbacik
Ten mecz jest na razie jak pozbywanie się kamienia nerkowego z moczowodu. Boli.

Tomasz Cwiakala ‏@cwiakala
Istnieje ryzyko, że Cionek w podawaniu w poprzek jest najlepszy na świecie.

Przemysław Bator ‏@przemekbator
Olkowski wygląda, jakby drzemał na stojąco.

Paweł Mogielnicki ‏@mogiel90
@K_Stanowski @przemekbator to wystawiajmy go tylko do spółki z Budzińskim. (Wtedy to i Chrapek mógłby zagrać.)

Jacek Staszak ‏@jaceksta
Polska gra w tym momencie to zdecydowany kick&rush. Odejmując kick.

Piotrek Jasiński ‏@piotrekjasinski
Nie licząc szarży Wawrzyniaka z końcówki 1 połowy, czy Polacy podjęli jakiekolwiek ryzyko w tym meczu? Tak się nie da grać!

Artur Dylewski ‏@ArturDylewski
Ktoś może mi wyjaśnić, co ma Obraniak, czego nie ma Masłowski? Oprócz francuskiego paszportu.

Ten mecz wygląda jak bramka na 0:1 w 80 minucie i "dobrze się broniliśmy, ale straciliśmy bramkę w końcówce, taka jest piłka"

Kuba Radomski ‏@KubaRadomski
Szkoda mi kibiców z Hamburga. Po oglądaniu przez cały sezon "popisów" HSV teraz jeszcze dostali takie coś. Można się zdołować

Piotr Koźmiński ‏@UEFAComPiotrK
Na 20 minut musiałem sie zawinąć sprzed tv. Teraz na serio, bez hejtu w jedną czy drugą, jak oceniacie debiut Cionka?

Dawid Kownacki ‏@dkownacki24 @UEFAComPiotrK
ja oceniam pozytywnie. Pewny według mnie. A co do wyprowadzania piłki to, żeby ją wprowadzić to przodu to najpierw musi być ruch

Tomasz Włodarczyk ‏@wlodar85
Jak dla mnie: Cionek ok. Naprawdę trudno wyciągnąć głębsze wnioski. Jak z całego tego poczciwego meczu.