Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Adrian Lis 6...

Warta Poznań dobyła punkt w meczu z Jagiellonią Białystok (1:1) Mogło być gorzej. Zobacz oceny Zielonych

Bramkarz i obrońcy

Adrian Lis 6
Miał trochę szczęścia w pierwszej odsłonie, bo oprócz strzału Augustyna, dwa razy w dobrej sytuacji znalazł się Imaz, ale uderzał "Panu Bogu w okno". Przy bramce bez szans. Potem nie panikował. Dobry mecz.

Jan Grzesik 5
Miał trochę kłopotów z Nasticiem w pierwszej odsłonie, ale sobie poradził. Bez wzlotów i upadków. Walczył.

Aleks Ławniczak 5
Nie zawsze był dobrze ustawiony w pierwszej części, ale Imaz nie miał do przerwy najlepiej ustawionego celownika. Trudno psioczyć na jego postawę. Wypełnił swoje zadania.

Robert Ivanov 5
Musiał trochę "klasjtrować" defensywne dziury, ale w pierwszej części dobrze spisywał się w roli szefa defensywy. Po przerwie utrzymał poziom, starta gola to nie jego wina. Pokazywał się też w ofensywie. Zapadł nam w pamięci jeden jego rajd.

Konrad Matuszewski 3 (grał do 69 min)
Jagiellonia wiedziała, że jest najsłabszym ogniwem defensywy Warty, stąd wiele akcji "jego" stroną. Był jednym z najsłabszych piłkarzy Zielonch w tym meczu.