Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Adrian Lis 6...

Warta Poznań - Korona Kielce 5:1 Zieloni miażdżą! Zobacz, jak oceniliśmy piłkarzy

BRAMKARZ I OBROŃCY

Adrian Lis 6
W 15 min. był na posterunku, gdy w zamieszaniu uderzał Briceag. Poza tym pewny przy dośrodkowaniach. Szkoda, że nie udało mu się zachować 6. czystego konta w tym sezonie.

Dimítris Stavrópoulos 6
Ustabilizował formę i znów jest ważnym zawodnikiem defensywy. Wydawało się, że przed meczem będzie miał więcej pracy. Lecz napastnicy Korony, oprócz krótkiego okresu po stracie pierwszego gola, nie mieli nic do powiedzenia.

Robert Ivanov 7
W Warcie pełni rolę profesora. Kieruje defensywą, rozgrywa piłkę od swojej bramki. Nie szuka gry pod publiczkę, ale jest bardzo skuteczny. W 72 minucie strzelił swojego pierwszego gola w tym sezonie.

Dawid Szymonowicz 6
Jak zwykle pewny punkt defensywy. Imponował spokojem i wyczuciem pod swoją bramką. Włączał się też do akcji ofensywnych.

Jan Grzesik 8
Gol i asysta wahadłowego Warty. Znów imponował i to nie tylko skutecznością. Nie pozwolił na wiele też rywalom na swojej połowie. Miał swój udział też przy 5 golu, gdy wrzucał piłkę z autu.