Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Adrian Lis 7...

Warta Poznań - Legia Warszawa 1:0. Zrelak przerwał serię Legii. Zobacz, jak oceniliśmy piłkarzy Zielonych

Bramkarz i obrońcy

Adrian Lis 7
W pierwszej części najbardziej zapracowany piłkarz Warty. Obronił w dobrym stylu 4 celne strzały legionistów. Należały mu się brawa szczególnie za interwencję przy uderzeniu Kapustki. W 83 min. ofiarną interwencją zapobiegł utracie gola.

Dimítris Stavrópoulos 6
Świetny w pojedynkach powietrznych gorszy przy rozegraniu piłki. Ale skutecznie odbierał legionistom ochotę do gry. Dobry mecz.

Dawid Szymonowicz 5
Zdarzył mu się jeden poważny błąd, ale poza tym bardzo dobre zawody. To, że jest solidnym obrońcą, pokazuje od dawna.

Robert Ivanov 5 (grał do 24 minuty)
Opuścił boisko z powodu kontuzji kolana. Do tego momentu grał poprawnie. Życzymy mu, by uraz nie był groźny.

Konrad Matuszewski 6
W pierwszej części dobrze pilnował Wszołka. Skrzydłowy Legii nawet pogratulował warciarzowi interwencji, kiedy bark w bark walczył z nim przy linii końcowej. Robi duże postępy.

Jakub Kiełb 6 (grał do 82 min)
W kilku pojedynkach z Mladenociciem czy Ribeiro zachował się jak profesor. Imponował spokojem w defensywie, ale na połowie Legii niewiele dawał drużynie. Zmieniło się to po przerwie. To on wywalczył piłkę w rogu boiska. Od tego rozpoczęła się akcja bramkowa. Zostawił mnóstwo zdrowia na boisku

Dzieci pobiegły w Survival Race Kids we Wrocławiu. Mamy zdjęcia, co za emocje!