Maciej Lehmann
Pierwsza połowa była słaba, ale po przerwie Warta Poznań grała tak, że ręce same składały się do oklasków. Zobaczcie, jak oceniliśmy piłkarzy Zielonych po meczu z Legią Warszawa --->Adam Jastrzębowski
Warta Poznań przerwała serię 19 meczów bez porażki Legii Warszawa. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił niezawodny Adam Zrelak. Z bardzo dobrej strony oprócz strzelca bramki pokazali się też Adrian Lis, obserwowany przez sztab szkoleniowy Lecha Poznań Kajetan Szmyt oraz Konrad Matuszewski, który nakrył czapką Pawła Wszołka. Zobaczcie, jak oceniliśmy piłkarzy Zielonych.

Trener Warty Poznań Dawid Szulczek doczekał się wreszcie zwycięstwa z zespołem z TOP 4 ekstraklasy. Warto podkreślić, że to była pierwsza porażka Legii Warszawa w tym roku.

Pierwsza połowa była słaba, ale po przerwie Warta Poznań grała tak, że ręce same składały się do oklasków. Ładną bramkę zdobył Adam Zrelak, znów duży potencjał pokazał Kajetan Szmyt, obserwowany przez trenera Lecha Poznań Johna van den Broma i jego asystentów. Holender drugi raz wiosną wybrał się do Grodziska i znów Warta wygrała. Jak tak dalej pójdzie, Warta wyśle mu karnet VIP, by częściej zasiadał w loży.

Zobacz, jak oceniliśmy piłkarzy Warty Poznań po meczu z Legią:

Jesteś świadkiem ciekawego wydarzenia? Skontaktuj się z nami! Wyślij informację, zdjęcia lub film na adres: [email protected]

Warta Poznań w piątkowy wieczór podejmowała Legię Warszawa. Dobra gra Zielonych w drugiej połowie, przełożyła się na komplet punktów. Autorem trafienia dla Zielonych został Adam Zrelak.

Walka o europejskie puchary trwa! Warta Poznań wygrywa z Leg...