Bartosz Kijeski
To nie był udany mecz piłkarzy Warty Poznań w spotkaniu z Rakowem Częstochowa. Po dwóch wygranych z rzędu, zawodnicy Dawida Szulczka przegrali na własnym boisku 0:2. O pierwszej połowie w wykonaniu Zielonych należałoby zapomnieć. Warta nie stworzyła sobie w pierwszych 45 minutach żadnej klarownej sytuacji. Po zmianie stron nadzieja na lepszy wynik odżyła, jednak po błędzie Adriana Lisa przy strzale Iviego Lopeza z rzutu wolnego, Zieloni mogli pożegnać się z myślą o zdobyciu jakiegokolwiek punktu na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Oceniamy piłkarzy Warty po spotkaniu z Rakowem Częstochowa w skali 1-10.Oceniamy piłkarzy Warty po spotkaniu z Rakowem Częstochowa -->Waldemar Wylegalski