Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Kajetan Szmyt 4...

Warta Poznań - Pogoń Szczecin 0:1. Nowy snajper Portowców pogrążył bezbarwnych Zielonych. Zobacz oceny piłkarzy Warty

POMOCNICY

Kajetan Szmyt 4
Pierwsza połowa w jego wykonaniu nie była udana. Niezbyt często był przy piłce, gdy próbował dryblować, dobrze blokował go Leonardo Koutris. Po zmianie stron grał odważniej, ale w sumie nie zanotował żadnego spektakularnego zagrania. Czekamy na więcej, bo był to jego bardzo przeciętny mecz.

Mateusz Kupczak 4
W pierwszej części pełnił praktycznie rolę środkowego obrońcy, Zanotował kilka dobrych odbiorów, ale nie popisał się w 37 min. kiedy źle obliczył lot piłki i Efthymis Koulouris zdobył pierwszego gola w tym sezonie PKO Ekstraklasy.

Miguel Luis 3 (grał do 72 minuty)
Schowany w głębokiej defensywie, gdzie nie mógł pokazać swoich atutów. Pokazał się w ofensywie dopiero w 45 min. kiedy wywalczył rzut rożny. Po przerwie też niewiele wniósł do gry. Słaby występ

Maciej Żurawski 4 (grał do 72 minuty)
Zanotował straszne pudło w 38 min kiedy z 5 metrów uderzał z woleja. Co prawda nie łatwo było złożyć się do tego strzału, ale powinien kopnąć dużo lepiej. W sumie bezbarwny jak cała linia pomocy Zielonych.

Stefan Savić 6
Najlepszy piłkarz Warty w pierwszej części. Stworzył w 10 min pierwszą dobrą sytuację dla Warty, ale zabrakło wykończenia. W 27 min zanotował bardzo ważny przechwyt, a po chwili groźnie uderzył na bramkę Pogoni. W 73 min główkował nad poprzeczką. Szkoda, że do jego poziomu nie dopasowali się koledzy.