Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
ADRIAN LIS		 6...

Warta Poznań remisuje z Jagiellonią 1:1. Remis, który nie cieszy. Oceniamy piłkarzy Dawida Szulczka

BRAMKARZ I OBROŃCY

ADRIAN LIS 6
Bramkarz Warty nie musiał się napracować w stolicy Podlasia, bo piłkarze „Jagi” robili wszystko, by piłka nie leciała w stronę bramki. Czujny na przedpolu, bezbłędny przy wyprowadzaniu piłki i studzący nastroje po kontrowersyjnych sytuacjach w polu karnym.

JAN GRZESIK 6
Widać było, że podobnie jak cała drużyna, zyskał pewność siebie. Praktycznie był nie do przejścia, a zaangażowanie w defensywie w niczym nie przeszkadzało mu w podłączaniu się do akcji ofensywnych. Brakowało mu jednak ostatniego podania.

ROBERT IVANOV 6
Punkt centralny obrony Zielonych nie zawodzi w całym sezonie, nie zawiódł więc też w Białymstoku. Małe zastrzeżenia można mieć jedynie do agresywności Fina. Przy wyjściu do wysokiej obrony czasami przesadza z intensywnością wślizgów i interwencji.

ŁUKASZ TRAŁKA 6
Coraz bardziej dopasowuje się do swojej pozycji w obronie, bo oprócz zadań defensywnych nie zapomina o wychodzeniu z piłką z własnej połowy i szukaniu pozycji w polu karnym przy stałych fragmentach gry. W niedzielę imponowała spokojem i doświadczeniem.

DAWID SZYMONOWICZ 3
Kolejny pewniak w wyjściowej jedenastce Dawida Szulczka od początku pracowała na wysoką notę, neutralizując ofensywne poczynania gospodarzy. W drugiej połowie fatalnie zachował się przy golu wyrównującym dla „Jagi”.

KONRAD MATUSZEWSKI(GRAŁ DO 84. MINUTY) 6
Świetnie sobie radził w pojedynkach „1 na 1” i nie bał się rozpędzać akcji Warty lewą flanką. Niezawodny w defensywie, pożyteczny w ofensywie, a przede wszystkim idealnie nadający się do roli wahadłowego. To jego drugi poprawny mecz z rzędu.

Oceniamy piłkarzy. Przejdź dalej --->

Rzeźniczak zadebiutuje w Clout MMA. "Nigdy się nie biłem"

Polecamy

Raba Dobczyce najbliżej awansu. Orzeł Myślenice ją dogoni?

Śląsk dogrywa transfer bramkarza. Wzmocnień będzie więcej

Gol - magazyn RS Active 4. Liga. Bramki, skróty i rozmowy. W studiu Tadeusz Krawiec